Moje prednosti

Komplexnosť

Ponúkam široký prehľad naprieč dôležitými oblasťami v podnikaní. Vďaka čomu môže Vaša firma rásť a napredovať k úspechu rýchlejšie.

Inovatívnosť

Napredovanie v IT sfére je enormné. Minimálne 50 hodín mesačne preto venujem vzdelávaniu a testovaniu nových efektívnych nástrojov.

Rýchlosť

K zadaným úlohám pristupujem urgentne. Prioritu tak kladiem na spoľahlivosť dodania dohodnutej služby v expresne rýchlom čase.

Rozbehnutie biznisu

Cez inováciu k vyššiemu profitu

Máte za sebou mesiace podnikania, avšak požadované výsledky z predaja sa nedostavujú? Množstvo podnikateľov stráca prehľad v online podnikaní a nestíha kráčať s vymoženosťami novodobých technológií. Je to pochopiteľné, nakoľko nie je možné stíhať popri podnikaní aj vzdelávanie v oblasti marketingu, SEO, Analytike, UX optimalizácii, ktoré celý Váš biznis výrazne ovplyvňujú. Do toho všetkého vnímať prichadzájuce trendy a skúšať nové nástroje na zefektívnenie podnikania. Na trhu existuje mnoho online nástrojov, ktoré dokážu posunúť Váš biznis k vyššiemu zisku. Objednajte si ich implementáciu! 

online navýšenie tržieb - minca
online navýšenie tržieb - bežec
biznis na internete - optimalizácia
optimalizácia podnikania - koleso vektor
optimalizácia podnikania - koleso vektor
optimalizácia podnikania - koleso vektor

SEO

Technická Optimalizácia webu

SEO je súbor technických postupov, ktoré Vám zlepšia viditeľnosť webovej stránky vo vyhľadávačoch. Vaši potenciálni zákazníci Vás budú môcť nájsť pomocou vyhľadávačov (Google, YouTube, Seznam, Zoznam Bing, atď.) na popredných pozíciách. Bez akýchkoľvek ďalších výdavkov tak na svoju webovú stránku prilákate viac zákazníkov. Narastie Vám návštevnosť web stránky a automaticky sa zvýši konverzia Vašej ponúkanej služby či produktu. Nakoľko sa dá nastaviť „prekliknutie“ z prehliadačov cielene, zákazníka privediete na Vami požadovanú podstránku služby či tovaru, ktorú vyhľadával.

UX optimalizácia

Vylepšenie nákupného procesu

Pomocou UX (user-experience) sa meria užívateľská skúsenosť zákazníkov v nákupnom procese služby či produktu. Ak sa vám nedarí predávať, pravdepodobne máte na webe či aplikácii nákupné bariéry o ktorých netušíte. Môže to byť viacero drobností, ale aj obrovské chyby, ktoré zákazníka od kúpy odradia. Mnoho z podnikateľov nevie, aké robí chyby a čo je horšie, nevie ani ako ich zistiť. Majiteľ firmy nie je schopný dokázať chyby odhaliť a optimalizovať, pokiaľ sa neopýta na názor stovky respondentov, ktoré by stáli veľa času a peňazí. Identifikovať nedostatky, či slabé stránky vo Vašom online podnikaní dokážem pomocou analytických nástrojov. Následne navrhnem a zapracujem zmeny, ktoré garantovane zvýšia % konverzie a teda aj Váš výsledný profit z podnikania. Objednajte si UX optimalizáciu.

rozbehnutie biznisu - superman
Analytika webových stránok

Analytika

Meranie interakcie

V online svete podnikania sa dá merať úplne všetko. Každý jeden klik, každý jeden pohyb myškou. Každý posun kolieskom, každá stlačená klávesa. Koľko času prezeraním služby či produktu návštevník webstránky strávil. Taktiež to, odkiaľ je, aký je starý a na akej veľkej obrazovke si web prezerá. Či je Váš potenciálny klient žena alebo muž a koľko podstránok či produktov na webovej stránke vzhliadol. Cez akú reklamnú kampaň sa o Vás dozvedel, ale naopak aj z ktorej podstránky web opustil. Po koľkých dňoch sa na stránku opätovne vrátil a čo si kúpil. Aj to v akých intervaloch Váš produkt či službu vyhľadáva opätovne.

Vyhodnotenie nameraných dát

Analytické nástroje pomáhajú v cielení marketingových kampaní na Vašich zákazníkov. Na základe zistených dát sa dá optimalizovať každý web, stránka sociálnych sietí, objednávkový formulár, firemná prezentácia. Taktiež každá reklamná kampaň šírená internetom, v TV, či posteroch v nákupných centrách. Taktiež interakcia s YouTube videami, či rozoslaným „newsletterom“ Vašim zákazníkom do mailu.

Digitálny marketing

Maximalizácia konverzií na 1.mieste

Zviditeľnenie sa na internete je dnes ľahké pre každého, kto má dostatok financií „na rozhadzovanie“. Avšak pre malých a stredných podnikateľov je to o vymyslení stratégie, ktorá za minimum peňazí prinesie čo najvyššiu mieru konverzií (požadovaného cieľa). Tento efekt sa dá dosiahnuť jedine vtedy, ak má človek obrovský prehľad naprieč viacerými oblasťami. Digitálny marketing je totižto o pravidelnom vzdelávaní a sledovaní trendov, nakoľko aj možností propagácie sa neustále rozširujú a modernizujú. Úspech reklamnej kampane záleží od viacerých faktorov, ktoré sa prekrývajú a až ich vzájomná súhra prinesie najlepší možný výsledok. Je to teda práca pre marketingového špecialistu, ktorý sa snaží za čo najmenší rozpočet nie len priniesť na webovú stránku čo najväčší počet ľudí, ale presvedčiť z nich čo najväčší počet na kúpu Vášho produktu, či služby.

Tvorba responzívnych webstránok

Tvorba webstránok

Efektívnna prezentácia firmy

Webová stránka je potrebným základom každého podnikateľa. Vďaka nej je možné predať produkt či službu z pohodlia domova. Ja sa zameriavam hlavne na tvorbu funkčných webstránok. Pod pojmom funkčné myslím, rýchle, responzívne (prispôsobené pre všetky zariadenia) ale prioritne optimalizované pre užívateľskú skúsenosť (UX). To znamená s čo najprehľadnejšou navigáciou bez nákupných bariér. Aby vedel návštevník webu rýchlo interagovať a našiel všetko potrebné do pár sekúnd, čo nakoniec výrazne pomôže pri kúpe danej služby či produktu