Referencie

MediaBrothers

Webstránka prispôsobená do posledného pixelu. Moderný dizajn so silnými brandovými prvkami značky MediaBrothers bol vytvorený  za účelom vzdelávania v mediálnom priestore. Kľúčovým prvom webstránky bolo priniesť do odvetvia umenia komunikácie chýbajúcu profesionalitu.

Aktuality

Wordcamp 2019 - Kuala Lumpur

lietadlo efekt - Malaysia
Wordpress 2019 - Kuala Lumpur
Wordpress Kuala Lumpur background

1-2. Novembra 2019 som bol súčasťou WordPress konferencie v hlavnom meste Malajzie – Kuala Lumpur. Podujatia sa zúčastnilo 275 fanúšikov moderného IT a 17 speakrov z rôznych krajín, ktorí prednášali na témy ako optimalizácia webstránok,  SEO, bezpečnosť, automatizácia a digitálny marketing.

Absolvoval som 11 prednášok

Medzi tie najzaujimavejšie môžem zaradiť:

Ivan má 15 rokov skúseností so SEO a spravuje vyše 350 online webov. Získal viacero ocenenení v IT a jeho prednáška bola zameraná na moderné vplyvy vyhľadávačov. Aké dôležité je v súčastnosti správne nakonfigurovať mobilné zariadania, nakoľko z nich prichádza na webové stránky už viac ako polovica všetkých návštevníkov. Poukazal taktiež na správne budovanie URL adries a ako vytvárať obsahovú štruktúru vhodnú pre vyhľadávače ako Google.

Cherry pracuje v Googli na pozícii Search Quality Analyst, a má mnohoročné skúseností s Google nástrojmi vďaka ktorým ľudia dokážu efektívne budovať povedomosť o svojej značke. Skvelé rozumie organickému vyhľadávaniu a na svojej prednáške poukázala na novinky, ktoré Google zaviedlo a taktiež predstavila nástroje na efektívnu správu pri práci s Google vyhľadávaním.

Wordcamp Kuala Lumpur 2019

Shaan má vlastnú firmu zameranú na webový dizjan a tvorbu webstránok. Prvý deň konferencie mal prednášku o budovaní rozsiahleho e-shopu a v druhom dni predniesol dôležitosť správneho umiestnenia prvkov na webových stránkach. Rozprával o správnom usporiadaní sekcií tak, aby boli vhodné pre UX (uživáteľskú skúsenosť) a štuktúru webstránky, vďaka ktorej sa dá perfektne odprezentovať  predaj služieb. 

Matthew uzavrel Wordcamp 2019 v Kuala Lumpur poslednou prednáškou o SEO. Bola natoľko zaujímavá a poučná, že ani o po 8 hodinách vzdelávania som pri jeho prezentácii o 17:30 nejavil znaky únavy. Predstavoval efektívne nástroje na prácu s kľúčovými slovami, dôležité body pre lepšie umiestnenia v Google vyhľadávaní a ukazoval aj vplyv Google algoritmu v rôznych časových obdobiach a ich vplýv na zmenu vo vyhľadávaní.

Detaily z prednášok

Vzdelávajte sa!

Rozosielam náučný obsah pre podnikateľov. Napredujte v podnikaní s efektívnymi nástrojmi!

Vzdelávajte sa!

Rozosielam náučný obsah pre podnikateľov. Napredujte v podnikaní s efektívnymi nástrojmi!

Začať konverzáciu!
1
Dobrý deň,
som k dispozícií na správu aj hovor ...

Martin Svočák
+421 948 051 503
Powered by